Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros muzejpedagoģiskā tiešsaistes nodarbība “Mana mīļākā rotaļlieta”

J. Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā 4.novembrī 1.-2. klašu skolēniem (Zoom platforma) iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros notika muzejpedagoģiskā tiešsaistes nodarbība “Mana mīļākā rotaļlieta”, ko piedāvāja Latvijas Nacionālais vēstures muzejs.

Nodarbības laikā skolēni izpēta dažādus rotaļlietu veidus – rotaļlietas no dabas materiāliem, mehāniskās rotaļlietas, mašīnas un lelles, mīkstās rotaļlietas un galda spēles. Skolēni stāstīja un parādīja savas mīļākās rotaļlietas. Nodarbības noslēgumā skolēni tika rosināti uzzināt, ar kādām rotaļlietām ir spēlējušies viņu vecāki un vecvecāki. Skolēni diskutēja, kādas rotaļlietas visspilgtāk raksturo mūsdienas.

Paldies Latvijas Nacionāla vēstures muzeja muzejpedagoģei Ilzei Miķelsonei par izzinošo tiešsaistes nodarbību “Mana mīļākā rotaļlieta”.

Materiālu sagatavoja skolotāja Jeļena Giņko