“Tēva diena skolā”

14.septembrī mūsu skola piedāvāja skolēnu tētiem radoši un sportiski aktīvi pavadīt laiku kopā ar bērniem.  Pēc iepazīšanās ar skolas lauvu Augustu visas komandas devās uz sporta laukumu, lai dažādos konkursos pārbaudītu savu erudīciju un veiklību. Tā, piemēram, lentīšu siešanā visveiklākā bija “Zvaigznīšu ” komanda, viņi arī vislabāk zināja olimpisko riņķu krāsu secību. Savukārt “Kaķīši” bija visprecīzākie bumbiņas mešanā mērķī. Viserudītākie zvejnieki un veiklākie golfa spēlētāji izrādījās “Pegasu” komandā, bet “Lauvas” demonstrēja lieliskas zināšanas futbola viktorīnā, kā arī nosaucot sporta veidus angļu valodā.   

 

Informāciju sagatavoja

Iveta Vasitova

J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas

direktores vietniece audzināšanas jomā

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola