Mātes dienas pasākums

2018.gada 14.maijā skolā tika svinēta Mātes diena.

Pasākuma sākumā māmiņas sagaidīja Digitālā darbnīca. Viņas darbojas ar planšetdatoriem – izspēlēja interaktīvo viktorīnu par Mātes dienas tradīcijām, tad devās fotografēt skolu. Vēlāk no šiem fotogrāfijām tiks izveidota fotoizstāde “Skola māmiņu acīm”. Otrā stāva foajē izveidotajā fotozonā māmiņas piedalījās pavasarīgajā fotosesijā.

  1. kabinetā māmiņas varēja arī apskatīt interešu izglītības pulciņu (“Čaklās rokas”, “Tekstilmozaīka”, “Dekupāža”) skolēnu darbu izstādi.

Pasākums turpinājās ar svētku koncertu. 5.a un 6.a klases skolēni uzstājās ar skeču “Vienmēr sliktā garastāvoklī” un priecēja viesus ar dzejoļiem. 1.-4. klases ansamblis izpildīja sirsnīgās dziesmas par māmiņām un vecmāmiņu. 1.a un 2.a klases skolēni Artjoms Ivanovs, Alekss Tumaševičs un Deniss Urbanovičs parādīja breika meistarklasi.

Paldies māmiņām un skolas viesiem, kas atrada laiku atnākt uz pasākumu! Gaidīsim jūs atkal.

Informāciju sagatavoja bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Daugavpils Dome
Daugavpils Dome
Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola