100 ceļi skolēnu nākotnei

 9.aprīlī 10.a klases skolēni  ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  ietvaros  piedalījās karjeras izglītības pasākumā „Simts ceļi tavai nākotnei!”. Skolēni izmantoja šo iespēju un  tikās ar jauniem, aktīviem un veiksmīgiem savā karjerā cilvēkiem, kuri padalījās ar savu pieredzi.  Savu karjeras ceļu izstāstīja biedrības “Darītājiem” priekšsēdētājs, uzņēmējs,  karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists Viktors Gallers, kā arī tūrisma jomas eksperte Evija Korņilova.

Lektori uz saviem piemēriem izstāstīja, kā var sasniegt savus mērķus, aicināja jauniešus būt drošiem, pārliecinātiem savos spēkos un vienmēr darīt – jo tikai aktīvi, neatlaidīgi un motivēti cilvēki var gūt panākumus.

Sagatavoja: Ludmila Kondrašova-Lutinska, pedagogs karjeras konsultants.

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola