Skolas bibliotēkas logi pārvēršas par skatlogiem pašiem mazākajiem

         Vai jūs esat pamanījuši, kā tikai bērns iemācās lasīt, viņš mēģina lasīt burtu salikumus visur, kur tie ir redzami? Grāmatā, mammas telefonā, uz autobusa pieturas, veikalu nosaukumus uz ēkām utt. Mazie gudrinieki vingrinās lasīšanā, vecākiem nemanot. Valodas mācīšanā ļoti svarīgi ir gan vizualizēt vārdiņus, gan dot bērniem iespēju iegaumēt to rakstību.

           Skolas bibliotēkas logi vērsti uz pagalma pusi, pa kuru katru dienu skrien mazas kājiņas un ziņkārīgas actiņas pamana visu jauno. Izmantojot šo ērto izkārtojumu, logi ir pārvērtušies  par skatlogiem pašiem mazākajiem. Februāra tēmas pirmsskolas programmā ir „Meteņi. Viesi. Draugi.” Tematiskie attēli un vārdu salikumi ir izvietoti bērniem labi saskatāmā augstumā, lai, gan nākot uz bērnudārzu, gan ejot uz mājām, mazie kāpēcīšivingrinātos lasīšanā un iegaumētu jaunus vārdus.

Skolas bibliotēkas logi

Informāciju sagatavoja

skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola