Ziemassvētku eglītes rotājumi pašu rokām

Kad Ziemassvētku vakars klāt,

Steidz bērni egli godināt,

Liek greznas rotas zaros tai,

Un iededz košas lampiņas, …

(G.Gekiša)

Mūsu skolas 1.-4.klases skolēniem tika piedāvāts izveidot pašiem savus eglītes rotājumus. Skolēniem šī ideja iepatikās un eglīte 1.stāvā ir pilnībā izrotāta ar paštaisītām mantiņām. Tagad eglītē dzīvo sniegavīri no spuldzēm, sniegpārsliņas no vates kociņiem, papīra lukturīši, bumbiņas no diegiem, izrotāti čiekuri un mazie dāvanu maisiņi, košas izrotātas bumbiņas un piekariņi no sāļās mīklas. Un, protams, nākamā gada simbols – vērsis – arī atnāca ciemos ar savu palīgu rūķi. Četras mazas eglītes no putuplasta un spīdumiem izveido lielisku kompāniju lielajai eglei. Visi mazie rotājumu meistari saņēma pateicības rakstus un saldumus.

LIELS PALDIES skolēniem un vecākiem par iesaistīšanos pasakainas atmosfēras izveidošanā skolā!

Skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta