Iepazīstot maskas

4.klasē ir apgūta pirmā un pavisam jaunā tēma vizuālajā mākslā „MASKA”. Skolēni ir cītīgi pastrādājuši – iepazinušies ar masku izcelsmi, izmēģinājuši strādāt ar dažādām faktūrām un materiāliem, iepazinuši laukumu un formu nozīmi, veidojot telpiskus tēlus, attīstījuši prasmi patstāvīgi organizēt radošā darba procesu, veidojuši un attīstījuši ieradumu saudzīgi izturēties pret darba vietu, izejmateriāliem, darboties atbildīgi, ilgtspējīgi un apkārtējai videi draudzīgi. Izmantotie materiāli bija dažādi – papīrs, kartons, avīzes, salvetes u.c.
Skolēni mācību stundās izgāja cauri darba tapšanas procesam – no idejas līdz gatavam produktam. Prezentējot darbu – skolēniem tika dota iespēja novērtēt un argumentēt savu un citu darba sniegumu, tādā veidā izprotot, kādas prasmes un iemaņas ir apgūtas un pēc kādiem kritērijiem tiek veidots vērtējums.
Noslēgumā tika atklāta masku izstāde, kuru var apskatīt skolas 3.stāva foajē.

vizuālās mākslas skolotāja
Natālija Mihailova