Kvests skolā

Klasiskā literatūra un spēle-kvests– vai tiem ir kas kopīgs? Jā! Krievu valodas un literatūras skolotājs N.Gorjačovs ar skolas bibliotēkas atbalstu izveidoja kvestu pēc A.Puškina romāna “Jevgeņijs Oņegins”.

22.03.2018. trīs skolēnu komandas no 10.a klases spēles laikā izstaigāja skolas kabinetus, lai katrā izpildītu uzdevumus un saņemtu slepenās frāzes komponentus. Kvesta uzdevumi bija šādi:

310.kabinetā – Literāro varoņu biogrāfijas papildināšana ar faktiem

– Priekšmetu un to nosaukumu atpazīšana

209.kabinetā – Viktorīna par romānu

– Mūzikas skaņdarba atpazīšana

Bibliotēka – Krustvārdu mīklas risināšana

-Romāna personības un to apraksta savienošana

Pēc žanra likuma spēle beidzās ar dueli: skolēni atveidoja Oņegina un Ļenska dueli tā, kā tas ir attēlots romānā. Protams, ka kvesta beigās neviens netika ievainots un visi dalībnieki un organizētāji guva jauku noskaņojumu un pārliecību, ka klasisko literatūru var mācīties aizraujoši!

Informāciju sagatavoja: bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola