“PIENA SPĒKA ” kauss volejbolā

        Sacensībās volejbolā, lai iegūtu vispārizglītojošo skolu “Piena spēka ” kausu, 2018.gadā piedalījās 657 komandas no 77 Latvijas pilsētām un novadiem ar kopskaitā 5236 dalībniekiem. Šīs sacensības popularizē volejbolu to jauniešu vidū, kuri ikdienā ar volejbolu nenodarbojas. Sacensību ģenerālsponsors ir AS “Smiltenes Piens”.   

      No 2019. gada 1.decembra līdz 2020.gada 22.martam visā Latvijā notiek šo  sacensību 1. posms.

        Daugavpilī sacentās 3. grupas jaunieši, pavisam 15 komandas – Daugavpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils 12. vidusskola (8 komandas), Daugavpils 10. vidusskola, Daugavpils 13. vidusskola, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola, Daugavpils Vienības pamatskola,  Daugavpils 3.vidusskola, Daugavpils 16.vidusskola.

     Mūsu skolas 9. un 8.klases zēni 19.februārī sekmīgi piedalījās šajās sacensībās. Viņi uzvarēja savus vienaudžus apakšgrupā un iekļuva sacensību finālā, kur vajadzēja cīnīties par pirmajām trīs vietām ar 3.vidusskolas un Vienības pamatskolas komandām. Līdzīgā un ļoti spraigā cīņā mūsu komanda cīnījās līdz pēdējai spēles minūtei, tomēr dažas pieļautās kļūdas neļāva izcīnīt sudraba godalgas. Rezultātā – godam nopelnīta 3.vieta.

Mūsu skolas komandas sastāvā pašaizliedzīgi cīnījās

  1. Sergejs Stašķevičs (9.kl.)
  2. Martins Mareckis (9.kl.)
  3. Ņikita Demjohins (9.kl.)
  4. Iļja Katiševs (9.kl.)
  5. Aleksandrs Ivanovs (9.kl)
  6. Ēriks Dimitrijevs (9.kl.)
  7. Romans Ivanovs (8.kl.)
  8. Aleksejs Beinarovičs (8.kl.)
  9. Žans Ažgiņš (8.kl.)

Informāciju sagatavoja

Nikolajs Grigorjevs,

sporta skolotājs

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola