KAS KOPĪGS MERKELEI, EINŠTEINAM UN GRUPAS QUEEN ĢITĀRISTAM?

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 20. janvārī 9.a un 11.a klases skolēniem interaktīvā nodarbībā bija iespēja rast atbildi, kas dzīves karjerā kopīgs Merkelei, Einšteinam un rokgrupas Queen ģitāristam.  Nodarbību vadīja Daugavpils Universitātes lektore Velga Akmene.

Interaktīvā nodarbības laikā skolēniem tiek piedāvāts izprast izvēlētās un iegūtās izglītības nozīmi turpmākās karjeras attīstībā. Mācīties analizēt zinātnes komunikāciju un akadēmisko pētījumu pārnesi uz uzņēmējdarbības vidi.

Vieslektore savā darbā izmantoja tādas darba metodes kā interaktīva spēļu viktorīna Kahoo un lomu spēles grupu darbā. Nodarbības noslēgumā tika pārrunāta gūtā pieredze un studiju lokālās un globālās iespējas mūsdienās.

Pedagogs karjeras konsultants

Tatjana Jakimoviča