Ziemassvētku vakars

Sirsnīgi un ģimeniski Ziemassvētki ir aizvadīti J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas pirmsskolas izglītības grupās.

2019.gada 17. un 18. decembrī notika “Ziemassvētku vakars.” Pasākuma laikā bērni dejoja, dziedāja, gāja rotaļās un pat pikojās! Ciemos, protams, ieradās arī Ziemassvētku vecītis, Sniegbaltīte un citi personāži! Šie svētki tiešām apliecināja to, ka mēs esam liela, draudzīga ģimene, kur katrs pielika savu roku, lai svētkos justos gandarīts par paveikto.

Jau decembra sākumā sākās lielā rosība, plānojām pasākuma norisi, gatavojām telpu rotājumus. Aktīvi iesaistījās bērnu vecāki grupu rotāšanā. Mēs visi jutām Ziemassvētku gaisotni, gaidot katrs savu brīnumu, neskatoties uz to, ka aiz loga pavisam nav sniega! Ziemassvētku vecītis dalījās savos piedzīvojumos, skatījās mūsu priekšnesumus, aktīvi gāja rotaļās un uzmanīgi klausījās dzejolīšus, ko bērni bija iemācījušies un balvā pasniedza maisiņus ar konfektēm!

Informāciju sagatavoja:

direktores vietniece pirmsskolas izglītības programmā

Vera Matvejeva

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola