Daugavpils teātra izrāde “Apķērīgā mīlniece”

Š.g. novembrī 9. – 12. klases skolēniem bija iespēja apmeklēt Daugavpils  teātra izrādi, seno laiku komēdiju spāņu gaumē, “Apķērīgā mīlniece”, iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros.

12.klases skolniece Jekaterina Jakimoviča dalās ar iespaidiem:

“Ar lielu interesei gaidīju šo izrādi, jo domāju, ka “Apķērīgā mīlniece” būs garlaicīga un neinteresanta izrāde. Izlasot priekšvārdus, ka Lope de Vega ir viens no izcilākajiem autoriem spāņu zelta laikmeta literatūrā, bet luga «Apķērīgā mīlniece» tiek uzskatīta par vienu no viņa meistardarbiem, es nevarēju iedomāties, kur un kādā veidā būs iesaistīti joki. Bet izrāde izdevās aizraujoši interesanta un jautra. Fantastiskas dekorācijas, skatuves noformējums, kostīmi, aktieru spēles manieres, dejas, spāņu mūzika nevienu nav atstājuši vienaldzīgi. Pēc izrādes palika tikai pozitīvas emocijas. Ja būs iespēja, es ar prieku vēlreiz apmeklēšu šo izrādi.”

Iniciatīvas “Skolas soma” koordinatore

Tatjana Jakimoviča