KARATĒ TURNĪRS “BALTIC FUNAKOSHI CUP”

Svētdien, 01. decembrī, Daugavpilī notiks Starptautiskais Karatē turnīrs “Baltic Funakoshi Cup – 2019”, kurā piedalīsies jaunie sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas.

 Turnīrs notiks Daugavpils BJSS sporta zālē (Kandavas ielā 17a). Plkst. 10:00 sāksies KATA (kompleksi) sacensības, bet plkst. 12:00 – KUMITE (cīņas) sacensības.

Šogad turnīram „Baltic Funakoshi Cup” mūsu pilsētā 23 gadu jubilejas svētki, kā arī tas tiek veltīts Daugavpils karatē 40. gadadienai. Daugavpils Karatē Akadēmijas “LFSKA” administrācija (prezidents A. Komars, 7. dans)  ielūdz visus, kas mūsu pilsētā kādreiz ir nodarbojušies ar karatē vai tagad nodarbojas, apmeklēt turnīru, kur varēs satikt draugus un paziņas, apmainīties ar patīkamām atmiņām un izbaudīt karatē sacensību gaisotni jauno meistaru izpildījumā!

 

Pilsētas iedzīvotājus aicinām atbalstīt mūsu karatistus! 

Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

Autors: Info “LFSKA”

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola