Spēle “Es esmu skolotājs”

Tradicionāli oktobrī Daugavpils bērnu un jauniešu centrs “Jaunība”  organizē spēli “Es esmu skolotājs”. Šogad tā notika 9.oktobrī un tajā piedalījās  mūsu skolas  7.a klases komanda. Skolotājas lomā iejutās Paulīta Zelča, skolēni bija Natalija Kuzņecova, Dmitrijs Malgins, Vladislavs Orlovskis, Arīna Jasvina, Valērija Ivanova, Alīna Vavilova. Skolēniem tika piedāvāts  izspēlēt dažādas situācijas, tajās skolēni varēja pārbaudīt savas zināšanas visdažādākajos priekšmetos, attīstīt radošo domāšanu un demonstrēt draudzīgu darbu grupās.

Mūsu komanda ieguva I vietu  kā labākais skolēns( N. Kuzņecova), II vietu kā  labākais skolotājs (P.Zelča)  un III vietu kā labākā komanda.

Paldies BJC “Jaunībai” par labu par labu spēles organizāciju un jauki pavadītu laiku!

Informāciju un foto sagatavoja

7.a klases audzinātāja