Latvijas Skolas soma

     Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros š.g. 27.septembrī  pie J.Raiņa 6.vidusskolas 4.a, 5.a.,6.a un 6.b skolēniem ar izglītojošu un interesantu programmu viesojās „Virtuālais planetārijs” ar programmu ”Es saprotu literāro darbu caur mākslu”.

     Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja papildināt savas zināšanas aizraujošā veidā, ielūkoties mākslas pasaulē, iegūt zināšanas un izjust vēl nebijušas emocijas. Aizraujošā mācību vidē, uzliekot 3D virtuālās realitātes brilles, skolēni devās virtuālajā ekskursijā, kuras laikā iepazina māklsas darbus.

     Pēc demonstrēšanas skolēni strādāja ar darba lapām – lasīja dzejoli “Kādā ostas pilsētā…” un skatījās daiļdarba virtuālo vizuālizāciju. Seansa beigās skolēniem tika uzdots mājas darbs – patstāvīgi izlasīt kādu latviešu dzejnieka dzejoli un vizualizēt to.

Pasākums bija aizraujošs un interesants! Paldies par projektā sniegto iespēju skolā piedzīvot interesantus mācību piedzīvojumus!

Informāciju sagatavoja:

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” koordinatore

Tatjana Jakimoviča

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola