Tēti skolā

     13.septembrī, Dzejas dienu izskaņā, uz skolu tika aicināti skolēnu tēti, lai ne tikai pavadītu laiku kopā ar savu bērnu, bet arī iepazītu bērnu radošo veikumu pagājušā mācību gada izskaņā. Tēti aplūkoja bērnu radošos darbus  – ekslibru (mākslinieciskā grāmatzīme) un grafikas darbiņu izstādes, kas bija veltījums māksliniekam R.Zariņam viņa 150 gadu jubilejā. Bērnu fantāzijas izpausmes varēja vērot arī viņu  marku un monētu radītajā dizainā. Tā izpaudās arī ziedu kompozīcijās, kas bija sveiciens Rainim dzimšanas dienā. Tēti ar interesi klausījās stāstījumā par mākslinieka R.Zariņa un arhitekta V.Neimaņa veikumu un vēroja fotoizstādes.

     Pēc iepazīšanās ar izstādēm tēti un bērni devās uz sporta laukumu. Tur viņus sagaidīja sporta skolotāji un vidusskolēni, kuri bija noorganizējuši dažādas sportiskās aktivitātes. Tēti veikli tika galā ar pogas piešūšanu un malkas zāģēšanu, viņi bija arī lieliski makšķernieki. Iesist futbola bumbu vārtos un noķert lidojošos šķīvīšus netraucēja pat stiprās vēja brāzmas, gluži otrādi – lidojošais šķīvītis tiešām lidoja!

Informāciju sagatavoja:

Iveta Vasitova,

direktora vietniece izglītības jomā

Foto:

Tatjana Bondere,

sporta skolotāja

Ņikita Fedotovs,

11.a klases skolnieks

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola