Sveicam Edvīnu un Edvardu Juršenus!

Karatē. Sezonas apkopojums.

 

       Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2018. gada septembra līdz 2019. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās. Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).

        Saskaņā ar sporta sezonas rezultātiem, pirmā vieta reitingā ir Sergejam Kirejevam, kurš, pateicoties veiksmīgiem startiem turnīros, kopā nopelnīja 62 reitinga punktus (21 punkti Kata un 41 punkti Kumite disciplīnās). Otrā vieta reitingā Edvīnam Juršensam – 36 punkti (7 Kata un 29 Kumite), trešā vieta Veronikai Bogdanovai – 30 punkti (18 Kata un 12 Kumite). Tālāk pirmajā desmitniekā iekļuva arī Igors Šarovs, Alina Čelnova, Andrejs Ļaļins, Edvards Juršens, Danila Makarenkovs, Vilnis Kokins un Artemijs Jevsejevs.

         Visiem karatistiem, iekļuvušajiem pirmajā desmitniekā, tika pasniegti piemiņas kausi ar viņu izcīnīto reitinga numuru aizvadītajā sporta sezonā, labākajiem trīs sportistiem – arī vērtīgas balvas.

         Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem sportistiem un pasniedzējiem, kā arī partneriem un sponsoriem par sporta sezonā kopīgi ieguldītu lielu un panākumiem pilnu darbu!

 

         Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

Autors: info “LFSKA”

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola