Paldies par visu, visu, māt!

        Mātes dienas priekšvakarā 10.maijā 1.-5.klases skolēni aicināja savas māmiņas un vecmāmiņas uz skolu, lai pateiktu viņām paldies par rūpēm, mīļumu, atbalstu.     Vispirms māmiņas piedalījās masku veidošanas meistardarbnīcā, kas ir, kā to atzīmēja pašas dalībnieces, brīnišķīga ideja, lai varētu kopā ar bērniem gatavoties kādiem svētkiem ģimenē. Ar vizuālās mākslas skolotājas A.Stūraines un bērnu palīdzību māmiņas aizrautīgi veidoja interesantas maskas.

Pēc tam visi devās uz skolas aktu zāli, lai noklausītos bērnu un mūzikas skolotāju A.Snetkovas un O.Ivaņecas-Čapules sagatavoto koncertu un noskatītos tautas pasakas “Namiņš” mūsdienīgu versiju. Māmiņas aizkustināja 4.klases skolēnu veidotā māmiņu portretu galerija.

Informāciju sagatavoja:                                                                                                               

Iveta Vasitova                                                                                                                         

direktora vietniece izglītības jomā                                                                                                

Foto: Aļona Stūraine                                                                                                                      

vizuālās mākslas skolotāja

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola