Mazo izpildītāju konkurss “Pīks un Pīka”

2019.gada 10. aprīlī Bērnu un jauniešu Centrā ”Jaunība” notika mazo izpildītāju  konkurss “Pīks un Pīka”.

Šogad konkursā piedalījās gan skolēni, gan pirmsskolas izglītības programmas audzēkņi.

3.klases skolniece Oksana Kirilova uzstājās pirmā un apbūra skatītājus un žūriju ar tīru izpildījuma intonāciju un emocionalitāti.  Žūrija piešķīra maksimāli iespējamās 20 balles  un 1.pakāpes diplomu.

Savukārt 3.klases skolniecēm Milanai Kadetovai, Rozalinai Grohoļskai, Oksanai Kirilovai  piešķīra 16 balles un 2.pakāpes diplomus.

Skolēnus konkursam gatavoja mūzikas skolotāja Alla Snetkova.

Pirmsskolas skolotāja Svetlana Kuzņecova konkursam sagatavoja Sergeju Sokolovu (6 gadi) un Viktoriju  Ivanovu (5 gadi). Viņi izpildīja dziesmu ”Lielā zive”. Bērni bija sajūsmā par piedalīšanos un saņemto 2. pakāpes diplomu.

Visi skolēni konkursa finālā tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un suvenīriem.

mūzikas skolotāja Alla Snetkova

pirmsskolas izglītības skolotāja Samanta Girvica