„Mazie kāpēcīši” taisa raķetes

Š.g.22.martā zinātkāres centrā „ZINOO Daugavpils” norisinājās aizraujoša nodarbība mūsu skolas „Mazajiem kapēcīšiem”. Šoreiz viņiem tika piedāvāts iedziļināties raķešu ražošanas procesā, uzzināt kaut ko jaunu par gaisa spēku, kā arī pašiem sataisīt savas raķetes un likt tām lidot.

Pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr. 8.3.2/16/I/001, tika organizēta „Gaisa raķešu nodarbība”. Aktīvākie dabaszinību cienītāji, kas piedalās „Mazo kāpēcīšu” nodarbībās, šoreiz  ieguva priekšstatu par raķešu darbības principiem, to vēsturi un nākotni.

Skolēni aizrautīgi darbojās grupās, kā arī patstāvīgi nodarbojās ar centra eksponātiem tik ilgi, cik vēlējās.

Sagatavoja:

nodarbību cikla “Mazie kāpēcīši” vadītāja