„SPOKUSKOPIJA” ar „LATVIJAS SKOLAS SOMU”

Saulainajā 20.marta pēcpusdienā J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 2.a un 3.a klašu skolēni devās aizraujošā piedzīvojumā. Viņus gaidīja Rēzeknes teātra „Joriks” spoki.  Kuram gan no mums nav nācies dzirdēt kādu spoku stāstu? Šoreiz tādu stāstu bija daudz, kā arī spoku – lielu un mazu, jautru un bēdīgu, šausminošu un labsirdīgu. Skolēniem tika piedāvāts iepazīties ar viņiem interaktīvās teātra izrādes formātā, kur skatītāju priekšā, pateicoties aktieru meistarībai un vecajam kodoskopam, dzīvoja savu dzīvi galvenie varoņi – spoki.

Paldies iniciatīvai „Latvijas skolas soma” un Rēzeknes teātrim „Joriks”  par „Spokuskopiju” – iespēju apskatīt un izpētīt visdažādākos spokus!

Skolēnu atsauces:

Artjoms, 8 gadi: „Man bija ļoti interesanti! Un Rēzekne man patīk!”

Ksenija, 9 gadi: „Es nemaz nebaidījos no spokiem. Pat otrādi – bija skaisti un aizraujoši!”

Jūlija, 9 gadi: „Es uzzināju daudz vairāk par spokiem. Tagad man viņi patīk.”

Sagatavoja: Ludmila Kondrašova-Lutinska