Sveicam 11. A klases skolnieci Jekaterinu Jakimoviču!

Š.g.8.martā Daugavpils Universitātē notika Latgales reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konference.

Šajā konferencē piedalījās J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 11. A klases skolniece Jekaterina Jakimoviča un aizstāvēja savu darbu  “Monardas auga (Monarda didyma) ietekme uz pelējuma sēņu augšanu in vitro apstākļos”. Dabaszinātņu grupā, bioloģijas zinātņu nozarē darbus aizstāvēja 11 dalībnieki. Jekaterina ieguva diplomu par II pakāpi un izcīnīja iespēju piedalīties Valsts ZPD konferencē, kura notika š.g. aprīlī.

Atbalstu Jekaterinai sniedza ķīmijas skolotāja-darba vadītāja Lilija Prusakova un darba konsultante Inese Gavarāne no Daugavpils Universitātes.

Vēlam tikpat droši un pārliecinoši prezentēt un aizstāvēt savu darbu Rīgā!

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola