Skolēnu sasniegumi Latvijas skolu ziemas Olimpiskajā festivālā Ērgļos!

Mūsu skolēni  Latvijas skolu ziemas Olimpiskajā festivālā Ērgļos

1.martā četri mūsu skolas skolēni – Savelijs Petrovs (6.a klase), Nadežda Fedotova, Anastasija Petrova, Anastasija Andrejeva (visas 7.a klase) –   piedalījās Latvijas skolu ziemas Olimpiskajā festivālā, startējot ziemas orientēšanās uz slēpēm.

 

Festivāls notika Ērgļos, Viešūra kalnā. Šajā gadā bija  pieteikušās 139 skolas no 46 pašvaldībām, kopā pulcējot 1302 dalībniekus. Viņi sacentās visdažādākajos sporta veidos –  distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, hokejā 3×3, snovbordā, slidošanā, ragaviņu braukšanā un ziemas orientēšanās sportā, kā arī kērlingā un lielajā skolu stafetē.

        

Ziemas orientēšanās uz slēpēm skolēni veica vidējo distanci, kas bija 4 km gara ar 11 kontrolpunktiem. Mūsu komandas vecuma grupā (2005.-2006. dzimšanas gads) startēja 18 dalībnieki. Visaugstāko rezultātu no mūsu komandas  sasniedza Nadežda Fedotova, kura veica kalnaino distanci 26 minūtēs un ieguva sudraba medaļu (pagājušajā gadā Nadežda ieguva bronzas medaļu). Anastasija Petrova ieņēma 7.vietu un Anastasija Andrejeva – 12.vietu.

Apsveicam skolēnus ar lielisko sniegumu!

Informāciju un fotomateriālu sagatavoja

sporta skolotājs

Nikolajs Grigorjevs

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola