Ar „Latvijas skolas somu” ir VIEGLI

„Cik labi, ar tevi var neizlikties,

Es tikai ar tevi gribu tikties,

Es gribu, lai tikai tu manī skaties, –

Kad tu manī skaties, es esmu patiess”

                                        Imants Ziedonis

7.februārī mūsu skolas 10.a un 11.a klašu  skolēni kopā ar skolotājām Valentīnu Gudovsku un Ludmilu Kondrašovu-Lutinsku iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Rīgas Kongresu namā organizēto fonda „Viegli” koncertu „Mūzika Tev”.

Mūsu jaunieši izbaudīja muzikāli un vizuāli noformētu Imanta Ziedoņa dzeju. Pateicoties fondam „Viegli”, kurš apvienoja Latvijā zināmus mūziķus un māksliniekus, Ziedoņa daiļrade saglabā savu aktualitāti, paliek tuvāka mūsdienīgiem jauniešiem.

Skolēni augsti novērtēja koncertu, kurš iekaroja skatītāju sirdis ar mākslinieku meistarību, atvērtību, dzīvu komunikāciju ar auditoriju, enerģiskumu, vieglu noskaņojumu, ko pasākums uzdāvināja visiem klātesošiem.

Sagatavoja: L. Kondrašova-Lutinska

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola