Spāņu skolotāju viesošanās J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā

  1. un 8.februārī mūsu skolā viesojās skolotāji no Spānijas Erasmus+ projekta “Emotional education at school” ietvaros.

Angļu valodas skolotāja Hester García Al Cuadrado un  sporta skolotājs Julián Gómez Soriano no Albacetes skolas Nuestra Señora del Rosario Catholic school iepazinās ar pirmsskolas iestādi, skolas psihologa darba metodēm. Piedalījās teatralizētajās stundās “Raiņa skola Raiņa laikos”, kā arī apmeklēja Raiņa māju Berķenelē.

J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā no 04. līdz 08.februārim norisinājās projektu nedēļa. Viesi no Spānijas piedalījās dažādās projektu nedēļas noslēguma aktivitātēs: šaha turnīrā, angļu valodas spēlē “Jeopardy”, bērnu zīmējumu izstādes atklāšanā, kura bija veltīta R.Fišera stāstam “Bruņinieks rūsas bruņās”.

Informāciju sagatavoja:

Skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola