Projekta READ(Y)? tiešsaistes Ziemassvētku pasākums

14.decembrī mūsu skolā notika interesants Ziemassvētku tiešsaistes pasākums eTwinning projekta READ(Y)? ietvaros. Sēžot pie datora savās klasēs projekta partneri ceļoja pa  Eiropu: no ziemeļiem – LATVIJA un POLIJA uz dienvidiem – GRIEĶIJA, un no austrumiem – UKRAINA uz rietumiem – ISLANDE, ar interesantām pieturām RUMĀNIJĀ un HORVATIJĀ.

Gaidāmo svētku noskaņās desmit projekta partnerskolas piedalījās videokonferencē. Pasākuma laikā skolēni no katras skolas lasīja angļu valodā fragmentu no pašu izvēlēta Ziemassvētku stāsta. Projekta administratori iepriekš izvietoja šos fragmentus sakarīgā secībā, lai kopā sanāktu ”Ziemassvētku stāstu salāti” (Christmas Story Salad). Videokonferenci turpināja Ziemassvētku ballīte: katra partnerskola pēc kārtas izpildīja kādu Ziemassvētku dziesmu angļu valodā, un beidzās šis pasākums ar kopējo kori: visi dalībnieki vienlaikus dziedāja dziesmu ”Zvaniņš skan” savās dzimtajās valodās.

Skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta