Mūsu skolas jaunie pētnieki

5.decembrī mūsu skolas 5. – 6.klašu skolēnu komanda piedalījās dabaszinību un matemātikas interaktīvajā spēlē “Jaunais pētnieks”.

Spēles iesildīšanās daļa nosaukums bija “Liksim prātus kopā”, bet tālāk jau katrai komandai vajadzēja demonstrēt savas zināšanas un erudīciju pētnieciskajā darbnīcā.

Pirmais nopietnais uzdevums bija no papīra gabaliņiem salikt kādu transportlīdzekļa modeli un prezentēt to.

Pēc tam jaunie pētnieki lasīja tekstu par automašīnām, atbildēja uz jautājumiem gan par tekstu, gan par vienkāršiem fizikas pamatjautājumiem.

Pats aizraujošākais bija trešais uzdevums – no visdažādākajiem korķīšiem, papīra caurulītēm, nūjiņām un citiem materiāliem vajadzēja konstruēt mašīnas modeli, kas spētu braukt. Mūsu komandas modelis bija trešais no divpadsmit komandu modeļiem, kas no kalniņa aizbrauca vistālāk.

Apsveicam mūsu skolēnu komandu, kas ieguva 2.vietu šajā spēlē!

Skolas komandu pārstāvēja  – Aleksandrs Viļums, Anastasija Minkeviča, Ariadna Trofimova, Emīls Žalnerciks, Milans Soņins.

ķīmijas un dabaszinību skolotāja

Lilija Prusakova