Par līderības nozīmi karjerā

Pateicoties ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumam, 7.novembrī mūsu skolas 12.a un 11.a klašu skolēniem tika organizētas nodarbības ar vieslektori, izaugsmes treneri Dainu Kriviņu.

Divu nodarbību „Esi līderis karjerā un dzīvē! ” laikā skolēniem, praktiski darbojoties, tika nodrošināta iespēja  apgūt zināšanas un iemaņas, kā savas  spējas un talantus izmantot līderības prasmju attīstībai, kā arī tika piedāvāts izanalizēt Latvijas un pasaules veiksmīgu cilvēku līderības pamatprincipus.  Jauniešus aicināja aizdomāties,  kā individuālās spējas un talanti var palīdzēt mērķtiecīgi plānot un veidot nākotnes karjeru.

Kā nodarbību atgriezeniskā saite skolēniem tika piedāvāts izpildīt mājas darbu – uzrakstīt D.Kriviņai elektronisko vēstuli par savu nākotnes vīziju, kuru lektore apsolīja izvērtēt un dot konkrētus ieteikumus mērķu sasniegšanai.

Sagatavoja: Ludmila Kondrašova-Lutinska