II vieta konkursā “Cik? Par cik?”

Š.g. 8.novembrī  7.a klases skolēnu komanda – Iļja Terentjevs, Aleksejs Činikailo, Nātālija Kuzņecova, Tatjana Zeļenkova, Nadežda Fedotova – veiksmīgi piedalījās matemātiskajā spēlē “Cik? Par cik?”, kura noritēja Daugavpils 9.vidusskolā. Spēlē piedalījās visu Daugavpils skolu komandas, un mūsu skolēni izcīnīja II vietu.

Matemātiskās spēles tēma bija saistīta ar Latviju. Spēles laikā skolēni veica dažāda veida uzdevumus – teksta uzdevumus, radošos uzdevumus, atjautības uzdevumus. Viņi līmēja latviešu ornamentu zīmes, rakstīja vēlējumu Latvijai, aprēķināja attālumu, izmantojot karti un mērogojumu.

Paldies skolēniem un matemātikas skolotājai Jeļenai Smetaņinai!

Informāciju sagatavoja:

direktores vietniece izglītības jomā

Vilma Tāraude

Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Daugavpils Dome
Daugavpils Dome
Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola